niedziela, 31 maja 2009

Czy zła sekta Gryf144 włada spółką OVH.PL

SEKTA ORION 2012

Czy Spółka OVH.PL jest przykrywką dla niebezpiecznej sekty Oriona 2012 Gryf144 Mesjasza?


Gryf144 Mesjasz Pan Syjonu i Jegomości Małpie Numery

Zacznijmy od początku a więc od rejestracji i Regulaminu portalu EIOBAN.com, który jest tu bardzo ważny, a którego właścicielem jest firma spółka ovh.pl. Otóż przez długi czas nikt nie wiedział, kto jest rzeczywistym właścicielem ovh.pl ani eioban.com, bo o tym portalu będzie tu mowa, gdyż w Regulaminie tę istotną przecież informację po prostu przeoczono. Informacja ta się niestety nie pojawiła, lecz okazuje się, że nawet jakby się pojawiła to byłaby nieprawdziwa. Postanowiłem naprawić ten błąd zamieszczając na społeczności aktualny adres, lecz po kilku minutach wpis został usunięty.

O czym może to świadczyć?

Jest tam wielu autorów publikujących różne teksty, w tym o religii, rozwoju duchowym, filozofii, nauce, technice i innych, co należy uznać za dobre, bo w tej różnorodności każdy może znaleźć coś dla siebie.

"Rozwój duchowy" na EIOBAN, to przede wszystkim publikacje pewnej grupy osób, uważających się za ekspertów w dziedzinie filozofii apokaliptycznej sekty Orion 2012 dążącej najprawdopodobniej do zbiorowego samobójstwa niczym w tokijskim metrze. I dobrze, że za takich się uważają, problem jednak w tym, że głoszone przez nich treści mijają się z ich działaniami, czyli słowem pisanym, który jest tam orężem wężowego mesjanizmu oriońskiego.

Każdy, kto ośmieli się wyrazić zbyt dosadnie swoją opinię, będącą choćby w małej opozycji do ich świętych satanistycznie orionowych racji, jest natychmiast atakowany przy pomocy nawet obelżywych słów i gróźb, a epitetom tym nie ma końca, bo włącza się w to natychmiast kilka a nawet kilkadziesiąt osób, które po prostu zaszczują każdego, nawet najbardziej odważnego. Zresztą kilkanaście osób próbujących się z członkami tej sekty wywalono z portalu eioban.com.

Efekt jest taki, że dyskusja odbywa się pod dyktando niby liderów, najwyżej stojących w rankingu, a większość zastraszona i wystraszona woli po prostu udawać, że nic się nie dzieje. Co więcej nie można się nawet tam zapisać bez zdeklarowania klakierskiego poparcia dla niebezpiecznej sekty podającego się za prawdziwego Mesjasza szaleńca o pseudonimie Gryf144, którego giermków wywalano już z wielu forów w internecie za rozrabiactwo i oszołomstwo. Teraz szaleją na własnym serwerze ovh.pl na którym opluwają wszelką swoją konkurencję.

Ostatnio znalazł się ktoś odważny, kto postanowił zadać otwarcie i oficjalnie pytanie liderowi, o którym krąży po internecie wiele przedziwnych oskarżeń, między innymi i o to, że należy do jakiejś apokaliptycznej sekty Orion 2012 głoszącej koniec świata i nauki nowego Mesjasza Lorda Gryf144 Andrzeja Struskiego, że EIOBAN.com to propagandowa tuba tegoż orionowego bractwa szaleńców dążących do samozagłady i wiele innych. To zresztą widać, bo najwięcej artykułów publikuje tam lider tej niebezpiecznej sekty czyli sam Gryf144 Mesjasz!

Czytając ten wpis byłem pod jego wrażeniem gdyż autor postawił jasne i proste pytanie. Spodziewałem się jednoznacznej odpowiedzi, lecz zamiast tego zaczęła się rzecz dziwna i niezrozumiała, zaczęły być usuwane wpisy wszystkich, którzy odważyli się wyrazić zdecydowanie swoje zdanie. Trwa to już kilka dni i nic nie zapowiada końca, chyba, że wszyscy zrozumieją, kto tu pan i kto ma rzeczywistą władzę na eioBAN.com.

Od tego zaczęła się „kolejna wojna”. Pojawiają się w necie kolejne blogi rozmaitych członków sekty Orion 2012, a to anonimowej Kajszy podającej się jako Karolina Jaszańska, a to blog niejakiej Xary, pełne oszczerstw i inwektyw pod adresem hinduizmu, jogi, duchowości orientalnej i wszelkiej dla gryfistów konkurencji. Niejaka Kajsza podająca się za ateistkę wszędzie gdzie może zwalcza i oszczerczo szkaluje także Kościół katolicki i papieża Jana Pawła II, jak to oriońsccy sataniści, tacy sami jak ich inna grupa w USA, która popełniła zbiorowe samobójstwo z okazji przylotu komety. I odlecieli wedle swego mniemania na Oriona zapewne z przystankiem w Piramidzie Cheopsa na swojej ziemskiej "ley lines".

Właściwie chwilę po moim wpisie wszystko stało się jasne. Zdążyłem przeczytać i skopiować drugi post, który nieco później został skasowany razem z tym poprzedzającym? Masz pecha, akurat w takim czasie byłem w portalu, albo ktoś tego upilnował. Ale to nie ma znaczenia. Król jest nagi. Andrzej Struski aka Gryf144 Mesjasz i Pan Syjonu moralnie nie istnieje. I tak naprawdę nigdy nie istniał w sensie rzetelnego intelektualisty. To była tylko maska, atrapa, która w końcu stała się ofiarą własnej obsesji czy prawdopodobnie przebytej schizofrenii. Oba człony pseudonimu, tak Gryf144 jak i Mesjasz kryją złego człowieka, postać, która swym działaniem zdecydowanie zaprzecza ich znaczeniu. Żal, że osoba uzdolniona i pracowita oddała się tak absurdalnej i szkodliwej działalności ideologiczno-religijnej w społeczeństwie pozbawionym znaczących autorytetów. Co dalej? Jeśli masz odrobinę honoru, to powinieneś wiedzieć, co należy uczynić?

O tym, że Pan Syjonu, Gryf144 Mesjasz jest niebezpieczny a nawet prowadzi działalność przestępczą można sprawdzić nawet w Google, gdzie po wbiciu frazy gryf144 pokazuje się informacja o szkodliwości tego osobnika:

gryf144
gryf144. Konto zostało zablokowane na stale. Powód: Działania na szkodę serwisu poprzez rozprzestrzenianie niebezpiecznych treści. ...
www.eioba.pl/u5948/gryf144

I tak to szydlło z worka wychodzi, że treści niebezpieczne rozpowszechnia, zatem eioban.com także jest serwisem niebezpiecznym dla ludzi. Zapewne nikt nie chce skończyć w 2012 tak jak ofiary innej apokaliptycznej sekty tego nurtu w tokijskim metrze.

A jakie to były treści niebezpieczne za które zbanowano kilkanaście userów eioba.pl ale w sumie tylko kilka osób od sekty Gryfa144? Ano nie podobały im się ostre wypowiedzi przeciwko pedofilii. Atakowali ludzi, którzy w komentarzach byli przeciwni obniżeniu granicy wieku ochronnego dzieci z 15 lat do 12 lat. Inaczej mówiąc swoimi wypowiedziami w imię wolności popierali pedofilię, działali na rzecz poprawy losu pedofilów, którzy mogli by w ten sposób dymać dzieciaki od 12-tego roku życiu, a nie jak teraz dopiero po skończeniu lat 15. A w innych krajach Europy a także w USA bywa, że granica wieku ochronnego przed pedofilami to lat 18-cie... Co tu jeszcze dużo mówić...

Odpowiedzi nie doczekałem się do chwili obecnej. Pręgierz opinii publicznej wystarczy, czy łatwiej wykasować takie przypuszczenia i pytania? A może ze względu na ideologiczną wagę sprawy za uzasadnione uznacie bardziej radykalne wyciszenie oponenta? Przecież to nic nowego, jeśli się ma odpowiednio ważne cele (np. wersja B planu NWO) i autorytarną osobowość w otoczeniu uzależnionych i nawiedzonych wyznawców Nowego Wodza Gryfa 144. Właściwie sam o tym myślałem i napisałem tutaj, że taki Eioban kontyngentnie może stać się heglowskim rozumem świata. Wielkie rozumy pragną nieograniczonej władzy nad ludźmi. Więc dmuchać warto tylko na zimne. Oby nie powtórzył się scenariusz zagłady z tokijskiego metra w wykonaniu sekty Orionidów Gryfa144.

Cóż złego jest w tym zapisie, że został usunięty? Wiele ostatnio dzieje się na społeczności, który to dział rzekomo przeznaczony jest do wewnętrznych dyskusji o wszelkich nieprawidłowościach na portalu. Warto pamiętać, że mesjański miot Pana Syjonu Gryf144 zwalcza wszelką religię, Kościół katolicki tak samo jak duchowość orientalną i w ogóle wszystko co choć trochę odbiega od jego ideologii. A że jest psychotronikiem to zaklęte swoimi magicznymi sztuczkami dusze swoich uczniów i wielbicieli trzyma niczym czarnoksiężnik dżiny w specjalnych pojemnikach w piwnicy swego domostwa. Wiedzą o tym tylko jego nieliczni wybrani, wśród których jest znany lekarz chirurg onkolog z Wyszkowa. Czary widać działają, bo normalnie człowiek po wyższych studiach nie staje się Bellum w apokaliptycznej sekcie zdolnej do zbiorowego samobójstwa, a skompromitowanej na wielu forach w internecie.

I tu regularnie usuwa się wszelkie wpisy informujące o nieprawidłowościach pozostawiając jedynie te, które popierają lidera EIOBAN niejakiego Andrzeja Struskiego kryjącego się pod pseudonimem Gryf144 oraz jego kochanki Magdaleny Lucyny Tomaszewskiej kryjącej się pod pseudonimem Jessika, a także Jessica112.

Co administracja chce ukryć?

* Dlaczego wprowadza w błąd użytkowników nie podając wcale danych właściciela stronki ovh.pl?
* Co robi właściciel w sprawie prawidłowego, zgodnego z prawem działania jego własności?
* Dlaczego foruje się pewną grupę osób przyzwalając im na ubliżanie czy wyzywanie innych?
* Dlaczego wciąż nikt z administracji nie odpowiedział na zarzuty pewnych użytkowników?

Właścicielem stronki eioban.com jest portal ovh.pl który nie podaje danych o swoich właścicielach, pragną być anonimowym tak samo jak liderzy sekty Orion 2012 bedący uczniami Mesjasza Gryfa144, Pana Syjonu jak się sam nazwał.

Na społeczności niebezpiecznej sekty aktywnych jest kilka osób: hells_bells, Feliks Klich, old spirit (Mariusz Mijas), foczkaBibi, Asef, Jakub Sztajber, Xara, Antylicho, Nakrozgwzdap, Kajsza (Karolina Jaszańska). Z ich wpisów każdy, kto je czyta na pewno zadaje sobie pytanie: czego tych kilku czubków netowych chce od spokojnych ludzi z portalu eioba.pl z którego niebezpieczną sektę gryfa144 wywalono na stałe? Co to takiego doprowadza ich dosłownie do furii, co wynika z ich wpisów, w których obrażają a nawet twierdzą, że to nie jest portal dla starych, jak to napisał jeden z tych świrków sektowych?

Wygląda to już na celowe dyskryminowanie innych za katolickie czy orientalne wyznanie, a to zahacza o paragraf zagrożony karą do 3 lat więzienia. Społeczność EIOBAN najwyraźniej czegoś się boi, prawie nie publikuje, z wyjątkiem kilku, nie ma ich komentarzy, bo któż chce być nazwany sekciarzem, staruchem, głupcem, terrorystą, itp.? Kilka osób bardzo ostatnio aktywnych może rzeczywiście zastraszyć kilka tysięcy? Brzmi to nieprawdopodobnie, a jednak jest prawdziwe, a najsmutniejsze jest w tym, że administracja ani właściciel portalu nic z tym nie robi.

DLACZEGO?

Pytań jest wiele i wciąż ich przybywa, lecz wciąż brak odpowiedzi, więc każdy na swoją rękę musi ich poszukiwać, co niestety może prowadzić do błędnych wniosków, lecz nie z winy poszukującego a wyłącznie z winy odpowiedzialnego za porządek na tym portalu. Wniosek nasuwa się sam. Może jest błędny a może jak najbardziej prawdziwy.

Właściciel strony eioban.com, czyli portal ovh.pl jest przykrywką sekty Orion 2012 schizofrenicznego samozwańczego Mesjasza Gryf144 Andrzeja Struskiego. Dlaczego? Po prostu właściciel firmy ovh.pl poproszony o usunięcie oszczerstw i plugastw zamieszczonych na jego serwerze pod adresem IP 90plan.ovh.net (87.98.239.2) eioban.com stanowczo odmówił. Zatem musi popierać ideologię złowrogiej, niebezpiecznej sekty apokaliptycznej Gryfa144 zwiącego się mesjaszem czyli w sumie Chrystusem, chociaż sam podaje się za starszego brata Jezusa Chrystusa czyli wedle kabały za samego Lucyfera!

Właścicielem czy raczej współwłaścicielem ovh.pl jest niejaki Daniel Włodarczyk z Wrocławia. Prawdopodobnie to on pisuje z Wrocławia, m.in. jako Hubert i zastrasza wszystkich, którzy krytykują sekciarską i społecznie szkodliwą ideologię sekty Orion 2012 w której jednym z głównych channelingowych mediów jest pan Andrzej Struski.

Portal ovh.pl jest częścią francuskiej firmy o tej samej nazwie OVH, a czy to nie dziwna zbieżność z tym, że Andrzej Struski czyli Gryf144 swoje inspiracje czerpie właśnie z Francji i tam jeździ z wybranymi na zloty swej sekty?

OVH.PL ma swoje forum niby techniczne na tematy komputerowe. Ale ponieważ serwer i portale należą do złowrogiej sekty gryfian, to członkowie forum są niewątpliwie z sektą jakoś związani. Ponieważ sekta działa mocno w internecie, może pod pozorem tematów komputerowych werbować do ruchu Oriona 2012 i Projektu Cheopsa. A na pewno dobrze zarabia na zwerbowanych ofiarach.

Jak można zobaczyć, główne komputerowe forum sekty pod adresem http://forum.ovh.pl/ ma dużą ilość userów. Na koniec maja 2009 jest tego: "Użytkownicy: 8392". A panowie Daniel Włodarczyk i Kamil Włodarczyk kierujący sprawami OVH.PL niewątpliwie są pilnymi uczniami samozwańczego Pana Syjonu z Oriona 2012, czyli Andrzeja Struskiego kryjącego się pod pseudonimem Gryf144.

Zachęcam wszystkich poszkodowanych przez OVH.PL i EIOBAN.COM aby pisali do właściciela serwisu petycje o usunięcie wszelkich oszczerstw pod adresem osób i organizacji niewygodnych przestępczej sekcie Orion 2012 pana Gryfa144. Spółka przykrywkowa pana Mesjasza Gryfa144 nawet w internecie podaje kilka swoich adresów, co pokazuje, że chyba się chce ukrywać, a przez telefon jakaś sekretarka na pytanie o adres podaje jedynie emaila co jest przestępstwem gospodarczym. A swoją drogą, kapitał zakładowy spółki 50 tysięcy PLN pokazuje, że sekta jest bogata!

---
Spółka ta żeruje na klientach którym oferowała domeny w ramach promocji, o czym świadczą wpisy na forach, jak to firma sekciarska.

APEL

DO WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE CZUJĄ SIĘ POSZKODOWANE PRZEZ OVH W RAMACH PROMOCJI 100 DOMEN .PL

Piszę to całkiem poważnie i proszę o wsparcie...tylko marazm może przysłużyć się takim szulerom jak OVH w ich dalszej nierzetelnej działalności. Jestem w trakcie składania skargi do Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji (UOKIK) na nierzetelne postępowanie OVH w związku z tą "słynną" już promocją 100 domen .pl

Ale o co chodzi?

Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji dopuszcza możliwość wnoszenia pozwów zbiorowych od pokrzywdzonych konsumentów zgodnie z tym, co jest napisane na ich stronie uokik.gov.pl

Źródło:
http://www.di.pl/index.php?showtopic=17560&st=320&start=320

Post 321
---

I wszystko na temat nieuczciwości tej sekciarskiej przykrywki dla tak zwanej mafii Mesjasza Gryfa 144.

http://www.ovh.pl/
Daniel Włodarczyk, OVH.pl.
pomoc@ovh.pl

OVH.PL
ul. Armii Krajowej 2/5
50-541 Wroclaw
Tel: 071 792 5976

OVH Sp. z o. o.,
ul. Karola Miarki 6-­10 lok. 3­4,
50-­306 Wrocław
e-mail: kamil@ovh.pl
tel: 071 786 0711

Spółka OVH Sp. z o.o. ma także adres:
PL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 16-18
53-333 WROCŁAW

tel. +48717860700, www: http://ovh.pl, email: pomoc@ovh.pl
KRS: 0000220286, NIP: 899­25­20­556, Regon: 933029040
Sąd Rejonowy dla Wrocławia ­ Fabrycznej we Wrocławiu ­
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł


DO SEKTY GRYF144, MESJASZ, PAN SYJONU z ORIONA 2012!

Tak się składa, że rozpoczynam pisanie od tematu dotyczącego sekty Orion 2012 pana Gryfa144. Z tekstów pisanych przez obrońców tej sekty, można wyciągnąć wnioski, że jej członkowie są wyjątkowo nieludzcy i pomyleni. Ich wypowiedzi są objawem zachowań ludzi, którzy borykają się z swoimi wewnętrznymi problemami a wściekłość wyładowują na "potencjalnych" według ich mniemania, wrogach swojej apokaliptycznej sekty.

Nieludzkość polega na tym, że w swojej wściekłości nie tylko atakują i bronią się w naturalny sposób, jak czynią to zwierzęta, ale dodatkowo używają prymitywnego chamstwa i oszczerstwa. Są to objawy zwyrodnienia człowieka, często występujące w kręgach ludzi usidlonych w przeróżnych satanistycznych kultach. Takie indywiduum nazywam "ortodoksem wściekłym". Jest to stan patologiczny w większości przypadków nieuleczalny.

Najlepszym przykładem jest osoba samego Mesjasza sekty Orion 2012 (mesjasz.pun.pl), niejaki Andrzej S. jest człowiekiem chorym psychicznie, który bez wątpienia musi podlegać leczeniu, jako, że każdy niespełna rozumu przechodzi badania psychologiczne. Takie badania u tego indywiduum musiały wykazać zboczenie umysłowe, dlatego sądzę, że jest leczony albo jak wielu schizofreników oszukuje że się leczy, a leków nie bierze. To, że leczenie wściekłego ortodoksa nie da żadnego rezultatu jestem całkowicie pewny.

Organizacja kultowa działająca pod ksywą Mesjasz Gryf144, Orion 2012, czy Apokalipsa2012, skupia więcej takich ludzi, tworzą oni niezłą sforę w sieci internetowej (patrz: apokalipsa2012.pun.pl, mesjasz.pun.pl). Prawo dla nich znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg a opluwanie ludzi stało się dla nich rozrywką. Widocznie przesiąkli mocą własnych demonów, jaszczurowych szaraków i istot gadzich z Oriona. Uczniowie reprezentują swojego Mesjasza. Pewnie w 2012 polecą jak ich pobratymcy z USA w zbiorowym samobójstwie, sfrustrowani, że ich przepowiednie końca świata jak zawsze się zupełnie nie sprawdzą!


NIE ZASTRASZYCIE MNIE ANI NIE ZNIECHĘCICIE!

Naczytaliście się wielu książek czy raczej wypocin Gryfa144, nasłuchaliście wiele opowieści, lecz niczego z tego nie zrozumieliście. Przepełnia was tak ogromna nienawiść, że zaczyna wam się rozum mieszać, a to najlepszy znak, że wylądujecie w psychiatryku lub więzieniu. Kiedy w końcu zrozumiecie, że ktoś bardzo skutecznie wami manipuluje, sam siedząc głęboko w ukryciu? Zakładacie blogi, naruszacie prawa autorskie i dobra osobiste zamieszczając cudze zdjęcia i nazwiska, wybieracie drogę przestępstwa, więc musicie być świadomi kary jaka was czeka. To tylko kwestia czasu, niczego więcej.

Jeżeli na tym ma polegać wasz rzekomy "Rozwój duchowy" to wystawiacie mu najgorsze z możliwych świadectwo. Aż dziw bierze, że wasi mistrzowie, "Mesjasz" Andrzej Struski i podobnie nie przekazali wam podstawowej wiedzy jaką jest:

ZŁEM NIE ZWYCIĘŻYSZ MIŁOŚCI.

Ocknijcie się orioniści gryfianiści, póki nie jest za późno, bo brniecie co raz głębiej w bagno, które w końcu was wciągnie i utopi.

O sekcie Oriona 2012, końcu świata i gryfianach więcej znajdziesz tutaj:

http://inicjacja.wordpress.com

© Jan Kowalski. Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu.

2 komentarze:

 1. A kiedy niełaskawy pan "mesjasz" zacznie mi płacić alimenty na nasze wspólne dzieci, które przymierają głodem? Nie stać tak bogatej sekty na parę złotych alimentów, żeby dzieci mesjasza głodne ni emusiały chodzić?

  A może się sekta "mesjasza" zrzuci albo jego dochodowa spółka OVH z kwaterą główną sektyu we Francji?

  Czym jest ta wiara w Alimenciarza, co to jeszcze zalega z pieniędzmi na własne dzieci?

  Ani dzieciom zabawki nie kupi, ani nie odwiedzi. Taki to "Ojciec" z niego. Lucyfer nie ojciec.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Kowalski, widzę że stworzył pan wiele takich samych blogów, najwidoczniej poczytność jednego nie wystarcza.
  Okazuje się że funkcje kopiuj-wklej nie najlepiej panu są znane, dlatego proponuję lepsze ich opanowanie, by nie tworzył pan wciąż tego samego.
  Co do pisania o portalu EIOBA.pl to będę to czynił tak długo jak długo nie otrzymam odpowiedzi na moje zarzuty, słuszne i sensowne, bo to mnie administracja tego portalu po prostu obraziła podając nie prawdziwe dane. Nie przypominam sobie bym gdziekolwiek o panu pisał czy jako o counterze czy Janie Kowalskim, więc proszę zweryfikować swoje zachowanie i przestać wymieniać moje nazwisko w kontekście, jakobym należał do jakiejś sekty. Jestem egoistą i dlatego jakakolwiek przynależnośc do ugrupowania mnie nie interesuje. Pozdrawiam Jakub Sztajber

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do pisania interesujących komentarzy. Szczególnie do obnażania patologicznej sekty Gryf144 i K12G.